W swojej ofercie mamy również przykrywki do misek o pojemnościach 130 ml, 350 ml oraz 1000 ml.

Przykrywka Rozmiar (mm) Ilość kartonów na palecie Ilość sztuk na palecie Sztuka (karton) Waga netto (karton)
130ml 75×10 20 42 000 2 100 szt.
(35×60 szt.)
5.46 kg
350 ml
(wypukła)
120×38 15 18 000 1200 szt.
(12×100 szt.)
4,61
350 ml
(płaska)
120×7 20 20 000 1000 szt.
(20×50 szt.)
2,62
1000 ml 140×10 16 16 000 1000 szt.
(20×50 szt.)
6.2 kg

Hurtownie

SIECI, HURTOWNIE I DYSTRYBUCJA


Tomasz Piotrowski

mob. +48 662 197 510

e-mail: tomek_p@kram-sa.pl


Piotr Chojnacki

mob. +48 784 466 217

e-mail: piotr_c@kram-sa.pl


Dawid Panas

mob. +48 784 466 572

e-mail: dawid_p@kram-sa.pl

Eksport

EKSPORT


Radek Majewski

mob. +48 662 197 513

e-mail: radek_m@kram-sa.pl


Oksana Kapała

mob. +48 662 197 523

e-mail: oksana_k@kram-sa.pl


Dorota Zelant

mob. +48 608 574 462

e-mail: dorota.zelant@kram-sa.pl

Gastronomia

GASTRONOMIA


Grażyna Szwarc-Kobryń

mob. +48 662 197 517

e-mail: grazyna_s@kram-sa.pl


Karol Denisewicz

mob. +48 662 225 905

e-mail: karol_d@kram-sa.pl


Jolanta Malinowska

mob. +48 662 225 856

e-mail: jola.malinowska@kram-sa.pl


Mateusz Pskiet

mob. +48 662 225 956

e-mail: mateusz.pskiet@kram-sa.pl

Piekarnie

PIEKARNIE I CUKIERNIE


Mirosław Nowakowski

mob. +48 662 227 126

e-mail: mirek.nowakowski@kram-sa.pl


Mirosław Gawron

mob. +48 662 225 861

e-mail: mirek.gawron@kram-sa.pl

Przemysł

PRZEMYSŁ


Krzysztof Lipiński

mob. +48 662 197 502

e-mail: krzysiek@kram-sa.pl


Dariusz Miszczuk

mob. +48 662 197 509

e-mail: darek_m@kram-sa.pl


Arkadiusz Karwowski

mob. +48 784 466 247

e-mail: arek_k@kram-sa.pl


Marek Grycko

mob. +48 662 227 093

e-mail: marek_g@kram-sa.pl


Izabela Jabłońska

mob. +48 784 466 402

e-mail: iza_j@kram-sa.pl

Opakowania

OPAKOWANIA PAPIEROWE


Marcin Czekała

mob. +48 502 749 726

e-mail: marcin_c@kram-sa.pl


Dominik Śliwka

mob. +48 665 176 724

e-mail: dominik_s@kram-sa.pl