Naczynia Biodegradowalne

W swojej ofercie posiadamy całą gamę naczyń biodegradowalnych wyprodukowanych na bazie bagassy. Bagassa to wysuszone włókna trzciny cukrowej, które są pozyskiwane w trakcie procesu wyciskania soku z łodyg trzciny cukrowej. Po rozdrobnieniu na włókna, surowiec przechodzi w postać pulpy, która stanowi doskonały materiał do produkcji takich wyrobów jak: miski, talerze, czy tacki.
Naczynia z bagassy są w 100% biodegradowalne i kompostowalne. Ulegają biodegradacji w ciągu 90 dni tworzą kompost dostarczając naturalnych składników dla gleby. Opakowania z bagassy są doskonałą przeciwwagą dla styropianu oraz innych wyrobów z tworzyw sztucznych.
Produkty te nie przeciekają i są odporne na tłuszcz, jak i na wysokie oraz niskie temperatury. Ponadto są sztywne i wygodne w użyciu. Dodatkowo dzięki wysokiej estetyce mogą z powodzeniem zastąpić talerze ceramiczne.
– znajdują zastosowanie w barach, restauracjach, stołówkach, szpitalach, podczas eventów
– służą do serwowania dań ciepłych i zimnych

Rodzaj opakowania Rozmiar (mm) Ilość kartonów na palecie Ilość sztuk na palecie Sztuk (karton) Waga netto (karton)
Miska 400 ml 178×40.6 30 30 000 1000 (20×50 szt.) 12 kg
Miska 500 ml 154×45 30 18 000 600 (12×50 szt.) 7.6 kg
Talerz duży niedzielony śr.26 261×20.6 24 12 000 500 (10×50 szt.) 9.5 kg
Talerz duży 3-dzielony śr.26 261×25.6 24 12 000 500 (10×50 szt.) 11 kg
Talerz śr.23 230×20.6 40 20 000 500 (10×50 szt.) 8.5 kg
Talerz śr.17 180×18 30 30 000 1000 (20×50 szt.) 11 kg
Półmisek owalny średni 263x199x20 20 16 000 500 (10×50 szt.) 9 kg
Półmisek owalny duży 318x255x22 22 11 000 500 (10×50 szt.) 15.5 kg
Półmisek obiadowy 2-dzielony 750 ml 308x206x17/46 24 12 000 500 (10×50 szt.) 13.5 kg
Talerz kwadratowy duży 10″ 262x262x19 40 20 000 500 (10×50 szt.) 14 kg
Talerz kwadratowy mały 6″ 155x155x17 66 66 000 1000 (20×50 szt.) 10 kg
Hurtownie

SIECI, HURTOWNIE I DYSTRYBUCJA


Tomasz Piotrowski

mob. +48 662 197 510

e-mail: tomek_p@kram-sa.pl


Piotr Chojnacki

mob. +48 784 466 217

e-mail: piotr_c@kram-sa.pl


Dawid Panas

mob. +48 784 466 572

e-mail: dawid_p@kram-sa.pl

Eksport

EKSPORT


Radek Majewski

mob. +48 662 197 513

e-mail: radek_m@kram-sa.pl


Oksana Kapała

mob. +48 662 197 523

e-mail: oksana_k@kram-sa.pl


Dorota Zelant

mob. +48 608 574 462

e-mail: dorota.zelant@kram-sa.pl

Gastronomia

GASTRONOMIA


Grażyna Szwarc-Kobryń

mob. +48 662 197 517

e-mail: grazyna_s@kram-sa.pl


Karol Denisewicz

mob. +48 662 225 905

e-mail: karol_d@kram-sa.pl


Jolanta Malinowska

mob. +48 662 225 856

e-mail: jola.malinowska@kram-sa.pl


Mateusz Pskiet

mob. +48 662 225 956

e-mail: mateusz.pskiet@kram-sa.pl

Piekarnie

PIEKARNIE I CUKIERNIE


Mirosław Nowakowski

mob. +48 662 227 126

e-mail: mirek.nowakowski@kram-sa.pl


Mirosław Gawron

mob. +48 662 225 861

e-mail: mirek.gawron@kram-sa.pl

Przemysł

PRZEMYSŁ


Krzysztof Lipiński

mob. +48 662 197 502

e-mail: krzysiek@kram-sa.pl


Dariusz Miszczuk

mob. +48 662 197 509

e-mail: darek_m@kram-sa.pl


Arkadiusz Karwowski

mob. +48 784 466 247

e-mail: arek_k@kram-sa.pl


Marek Grycko

mob. +48 662 227 093

e-mail: marek_g@kram-sa.pl


Izabela Jabłońska

mob. +48 784 466 402

e-mail: iza_j@kram-sa.pl

Opakowania

OPAKOWANIA PAPIEROWE


Marcin Czekała

mob. +48 502 749 726

e-mail: marcin_c@kram-sa.pl


Dominik Śliwka

mob. +48 665 176 724

e-mail: dominik_s@kram-sa.pl