Torebki klockowe – kolejnym rodzajem torebek papierowych produkowanych przez Kram S.A. są torebki z dnem klockowym. Łączą one dużą estetykę wytrzymałych papierów z bardzo dobrą ekspozycją produktów zapewniając na półce pionowe ułożenie towaru.
Torebki klockowe produkowane są z papierów białych i brązowych w gramaturach od 50 do 90 g/m2.

Oferujemy torebki:

  • jednowarstwowe, przeznaczone do pakowania produktów sypkich, biżuterii, owoców, itp.

  • jednowarstwowe zakupowe ,o standardowych wymiarach

  • jednowarstwowe z rączką

  • dwuwarstwowe

Kod Produktu Nazwa Produktu Wymiar warstwy papier rączka
23208 Torebka klockowa 220x110x320 1 brązowy
15324 Torebka klockowa 240x100x320 1 brązowy
16147 Torebka klockowa 310x120x410 1 brązowy

Z nadrukiem indywidualnym:

Również torebki klockowe mogą mieć nadruk wykonany metodą fleksograficzną, do 8 kolorów. Do druku używamy ekologicznych farb wodnych.

Hurtownie

SIECI, HURTOWNIE I DYSTRYBUCJA

Tomasz Piotrowski

mob. +48 662 197 510

e-mail: tomek_p@kram-sa.pl

Piotr Chojnacki

mob. +48 784 466 217

e-mail: piotr_c@kram-sa.pl

Dawid Panas

mob. +48 784 466 572

e-mail: dawid_p@kram-sa.pl

Eksport

EKSPORT

Radek Majewski

mob. +48 662 197 513

e-mail: radek_m@kram-sa.pl

Oksana Kapała

mob. +48 662 197 523

e-mail: oksana_k@kram-sa.pl

Dorota Zelant

mob. +48 608 574 462

e-mail: dorota.zelant@kram-sa.pl

Gastronomia

GASTRONOMIA

Grażyna Szwarc-Kobryń

mob. +48 662 197 517

e-mail: grazyna_s@kram-sa.pl

Karol Denisewicz

mob. +48 662 225 905

e-mail: karol_d@kram-sa.pl

Jolanta Malinowska
mob. +48 662 225 856
e-mail: jola.malinowska@kram-sa.pl

Mateusz Pskiet
mob. +48 662 225 956
e-mail: mateusz.pskiet@kram-sa.pl

Piekarnie

PIEKARNIE I CUKIERNIE

Mirosław Nowakowski

mob. +48 662 227 126

e-mail: mirek.nowakowski@kram-sa.pl

Mirosław Gawron

mob. +48 662 225 861

e-mail: mirek.gawron@kram-sa.pl

Przemysł

PRZEMYSŁ

Krzysztof Lipiński

mob. +48 662 197 502

e-mail: krzysiek@kram-sa.pl

Dariusz Miszczuk

mob. +48 662 197 509

e-mail: darek_m@kram-sa.pl

Arkadiusz Karwowski

mob. +48 784 466 247

e-mail: arek_k@kram-sa.pl

Marek Grycko

mob. +48 662 227 093

e-mail: marek_g@kram-sa.pl

Izabela Jabłońska

mob. +48 784 466 402

e-mail: iza_j@kram-sa.pl

Opakowania

OPAKOWANIA PAPIEROWE

Marcin Czekała

mob. +48 502 749 726

e-mail: marcin_c@kram-sa.pl

Dominik Śliwka

mob. +48 665 176 724

e-mail: dominik_s@kram-sa.pl