KONTAKT

Dane firmy:
KRAM SPÓŁKA AKCYJNA

ul. Słoneczna 3c
82-440 Dzierzgoń
NIP 578-30-74-625

Dział Handlowy/
Centrum Logistyczne

ul. Westerplatte 31d
14-400 Pasłęk

Biuro obsługi klienta
tel. 55 625 78 22
e-mail:bok@kram-sa.pl

Formularz kontaktowy





NIP 578-30-74-625

ZAKŁADY PRODUKCYJNE I CENTRUM LOGISTYCZNE

SIECI, HURTOWNIE I DYSTRYBUCJA

Tomasz Piotrowski
mob. +48 662 197 510
e-mail: tomek.piotrowski@kram-sa.pl

Piotr Chojnacki
mob. +48 784 466 217
e-mail: piotr.chojnacki@kram-sa.pl

Dawid Panas
mob. +48 784 466 572
e-mail: dawid.panas@kram-sa.pl

EKSPORT

Radek Majewski
mob. +48 662 197 513
e-mail: radek.majewski@kram-sa.pl

Oksana Kapała
mob. +48 662 197 523
e-mail: oksana.kapala@kram-sa.pl

Dorota Zelant
mob. +48 608 574 462
e-mail: dorota.zelant@kram-sa.pl

GASTRONOMIA

Mateusz Pskiet
mob. +48 662 225 956
e-mail: mateusz.pskiet@kram-sa.pl

Karol Denisewicz
mob. +48 662 225 905
e-mail: karol.denisewicz@kram-sa.pl

Arkadiusz Karwowski
mob. +48 784 466 247
e-mail: arkadiusz.karwowski@kram-sa.pl

Maciej Chłopicki
mob. +48 662 197 512
e-mail: maciej.chlopicki@kram-sa.pl

Mateusz Dziankowski
mob. +48 662 197 524
e-mail: mateusz.dziankowski@kram-sa.pl

PIEKARNIE I CUKIERNIE

Mirosław Nowakowski
mob. +48 662 227 126
e-mail: mirek.nowakowski@kram-sa.pl

Mirosław Gawron
mob. +48 662 225 861
e-mail: mirek.gawron@kram-sa.pl

PRZEMYSŁ

Krzysztof Lipiński
mob. +48 662 197 502
e-mail: krzysiek.lipinski@kram-sa.pl

Dariusz Miszczuk
mob. +48 662 197 509
e-mail: darek.miszczuk@kram-sa.pl

Marek Grycko
mob. +48 662 227 093
e-mail: marek.grycko@kram-sa.pl

Izabela Jabłońska
mob. +48 784 466 402
e-mail: iza.jablonska@kram-sa.pl

TOREBKI PAPIEROWE

Marcin Czekała
mob. +48 502 749 726
e-mail: marcin.czekala@kram-sa.pl

Dominik Śliwka
mob. +48 665 176 724
e-mail: dominik.sliwka@kram-sa.pl

e-mail: zakupy@kram-sa.pl

Damian Olbryś
mob. +48 784 466 427
e-mail: import@kram-sa.pl

e-mail: logistyka@kram-sa.pl

e-mail: ksiegowosc@kram-sa.pl

e-mail: grafika@kram-sa.pl

e-mail: it@kram-sa.pl

e-mail: marketing@kram-sa.pl